Tomorrow


Kolekcja papierów do scrapbookingu - Tomorrow

Pokazuje 1 - 3 z 3 pozycji

TOMORROW – papiery do scrapbookingu w stylu rustykalnym, eko, boho

Kręcą Cię klimaty bliskie światu natury? Kochasz naturalne odcienie zieleni, otulające spokojem listki, uwielbiasz naturalne tkaniny? Jeśli tak, kolekcja papierów do scrapbookingu TOMORROW jest właśnie dla Ciebie! Wzory arkuszy z tej kolekcji inspirowane są wystrojem wesel w stylu rustykalnym oraz światem otaczającej nas przyrody. W papierach TOMORROW odnajdziesz soczystą zieleń liści, delikatne białe kwiaty, papiery we wzór drewna z wyraźnym usłojeniem i spękaniami oraz arkusze imitujące naturalne tkaniny. Romantyczna i sielska atmosfera kolekcji została podkreślona poprzez piękne, dekorowane roślinnymi kompozycjami koronkowe tamborki i łapacze snów. Styl rustykalny, boho i eko wspaniale przenikają się w tej kolekcji, tworząc piękną całość. Papiery do scrapbookingu TOMORROW to rustykalne papiery scrapowe, idealne do tworzenia prac ślubnych, komunijnych, home decor. Z ich pomocą wykonasz przepiękne rustykalne zaproszenia ślubne, exploding box w stylu eko oraz ozdoby do domu urządzonego w stylu rustykalnym, vintage, klasycznym, eko, boho, safari.

Rustykalne papiery do scrapbookingu – odkryj ich wszechstronność!

Neutralna kolorystyka sprawia, że rustykalne papiery do scrapbookingu z kolekcji TOMORROW, świetnie odnajdą się w każdym projekcie: na dowolną okazję i w dowolnym stylu! Papiery z motywem drewna, arkusz udający surową tekturę czy papier w zielone liście to uniwersalne, ponadczasowe wzornictwo, które przetrwa wszelkie zawirowania wśród trendów scrapbooking. Jasne arkusze w delikatne roślinno-kwiatowe kompozycje zawsze warto mieć w swoich zbiorach papierów, ponieważ stanowią wymarzone tło do wielu różnych projektów. Prace ślubne w stylu rustykalnym oraz kartki okolicznościowe handmade będą przy pomocy kolekcji TOMORROW powstawać w mgnieniu oka, a wykonane z tej kolekcji albumy scrapbooking nigdy nie przestaną być modne i zachwycać swym urokiem.

Kolekcja papierów scrapowych TOMORROW – świetne tło dla każdego stylu

Papiery do scrapbookingu TOMORROW są niczym kameleon. Użyte w swej pierwotnej formie, wspaniale oddają urok klimatów rustykalnych. Jeśli jednak zaakcentujesz obecne w kolekcji łapacze snów i dekorowane tamborki, szybko odkryjesz wyjątkowy charakter arkuszy i zobaczysz, że trzymasz w rękach papiery do scrapbookingu w stylu boho. Potrzebujesz czegoś bardzo naturalnego, by stworzyć pracę w stylu eko? Wybierz arkusze imitujące surowe drewno albo te udekorowane liśćmi w naturalnym odcieniu zieleni. Chcesz stworzyć bardziej zwariowany i kolorowy projekt scrapbooking? Neutralne odcienie papierów z kolekcji TOMORROW będą pięknym tłem dla bogatych, wielobarwnych kompozycji! Nasza rustykalna kolekcja papierów do scrapbookingu pozwoli Ci tworzyć modne prace, a jednocześnie nie musisz rezygnować ze swojego ulubionego stylu.

TOMORROW – dobrze zaprojektowane papiery, które ułatwią Ci tworzenie!

W LemonCraft wiemy, że każda scrapująca osoba ma inne potrzeby, tworzy prace innego typu i sięga po różne formy papierowego rękodzieła. Kolekcja TOMORROW została zaprojektowana w taki sposób, by ułatwić Ci przycięcie papieru do pożądanych wymiarów, bez konieczności rezygnowania z upatrzonej części kompozycji czy niszczenia całego arkusza w celu wycięcia jego kawałka. Wzory na papierach ułożone są tak, abyś mogła bez problemu wyciąć tło do kartki DL, przyciąć kwadraty na ścianki i wieczko exploding boxa czy stworzyć stronę albumu o najpopularniejszych wymiarach (20x20, 25x25, 30x30, A4). Dbamy o to, abyś mogła ograniczyć ścinki papierów scrapbooking do minimum i aby każdy arkusz pozwolił Ci wycisnąć z siebie jak najwięcej!

Rustykalna kolekcja papierów TOMORROW – co znajdziesz w zestawie?

Kolekcja papierów do scrapbookingu TOMORROW powstała w 2021 roku, kiedy to wprowadziliśmy ujednolicenie składu naszych kolekcji. W skład zestawu wchodzi:

- główny bloczek papierów 30x30, w którym znajdziesz 6 dwustronnie drukowanych arkuszy, czyli 12 unikatowych wzorów plus dodatkowy, trzynasty wzór na odwrocie okładki;
- bloczek małych papierów 15x15, zawierających pomniejszone wzory z dużych arkuszy – idealne do tworzenia kartek i kartek w pudełku;
- połówkowy bloczek kreatywny o wymiarach 15,24x30,5 cm, pełen elementów do wycinania oraz arkuszy basic na odwrocie wycinanek, świetnych jako uzupełnienie kolekcji głównej. Elementy do wycinania zostały zaprojektowane w taki sposób, by z ich pomocą móc podkreślić charakter danej pracy: znajdziesz tu wycinanki, dzięki którym stworzysz kompozycje boho, eko, rustykalne, romantyczne. Pięknie uzupełnią Twoje prace ślubne, komunijne, urodzinowe, a także rodzinne, sentymentalne pamiątki i modne elementy wyposażenia wnętrz;
- badziki (buttony) – w skład zestawu wchodzą 4 sztuki badzików, których wzór i kolorystyka pięknie współgrają z kolekcją TOMORROW.