Next to me

Next to me

Brak produktów w tej kategorii

NEXT TO ME LEMONCRAFT – ELEGANCKIE PAPIERY DO SCRAPBOOKINGU NA KAŻDĄ OKAZJĘ

Delikatny, chłodny beż i pastelowy róż to ponadczasowe i uniwersalne połączenie barw, które często pojawia się w papierowym rękodziele. Teraz nie musisz już samodzielnie szukać papierów w tych kolorach, które będą do siebie świetnie pasować. Mamy dla Ciebie kolekcję scrapbooking NEXT TO ME LemonCraft, spójny i harmonijny mix beżu z różem, który zachwyca delikatnością, niewymuszoną elegancją, ponadczasową dostojnością, a zarazem nutą romantyzmu i szczyptą radości.

Kolekcja papierów do scrapbookingu NEXT TO ME LemonCraft to kolekcja niezwykła. Stanowi wyjątkowe połączenie przeciwieństw: wyrazistości i delikatności, lekkości i elegancji. Z jednej strony zachwyca wyrazistymi, kwiatowymi kompozycjami i pastelową, słodką odsłoną różu, z drugiej urzeka subtelnymi, neutralnymi beżami i pełnymi elegancji wzorami, których nie powstydziłby się styl glamour. Ten nietypowy mix radości z powagą daje uroczą i uniwersalną kolekcję, którą warto mieć wśród zapasów papierów w swojej pracowni. Ponadczasowe, eleganckie damaski, urocze zawijaski i hipnotyzujące, wyraziste kompozycje kwiatowe sprawiają, że obok NEXT TO ME LemonCraft po prostu nie da się przejść obojętnie! Elementy do wycięcia, które znajdziesz wśród arkuszy – tagi, etykietki i motyle – wspaniale uzupełnią kompozycję każdej Twojej pracy, dodając jej warstw i czyniąc ją jeszcze bardziej wyjątkową.

UNIWERSALNE PAPIERY SCRAPBOOKING NA KAŻDĄ OKAZJĘ – NEXT TO ME LEMONCRAFT

Papiery scrapbooking, które zmieniają się niczym kameleon, dostosowując się do Twojego nastroju i do Twoich aktualnych potrzeb? Z LemonCraft to możliwe! Poznaj eleganckie papiery do scrapbookingu NEXT TO ME, które szybko przemienić się mogą w dokładnie taką kolekcję, jakiej potrzebujesz! Sięgnij po delikatne jasne papiery scrapbooking z eleganckimi damaskami lub subtelnymi listkami i twórz rękodzieło ślubne, komunijne oraz na chrzest święty. Wybierz jasnoróżowe arkusze, by tworzyć cukierkowe i romantyczne projekty. Zdecyduj się na arkusze z kwiatowymi, wyrazistymi wzorami, aby przygotować ukwiecone prace na dowolną okazję! Eleganckie papiery do scrapbookingu NEXT TO ME LemonCraft odpowiedzą na wiele Twoich twórczych potrzeb i sprawią, że będziesz przygotowana niemal na każde zamówienie od swoich klientów!

Trzeba również zaznaczyć, iż kolekcja papierów scrapbooking NEXT TO ME jest wyjątkowo plastyczna. Ten sam papier scrapbooking we wzór desek może stać się delikatnym, stonowanym tłem do ślubnej pracy, jak również arkuszem wymarzonym podczas tworzenia barwnego projektu mixed media!

NEXT TO ME – TWÓRZ PROJEKTY SCRAPBOOKING W DOWOLNYCH KOLORACH!

Eleganckie papiery do scrapbookingu NEXT TO ME LemonCraft to swoiste zaproszenie do zabawy kolorami. Barwy z kolekcji możesz wykorzystać w wersji monochromatycznej, sięgając tylko po beżowe lub tylko po różowe arkusze, albo łączyć je ze sobą, uzyskując za każdym razem inny efekt – w zależności od tego, czy więcej w Twojej pracy pojawi się pastelowego różu, czy chłodnego beżu. Ale to nie wszystko! Paleta barw kolekcji scrapbooking NEXT TO ME jest niezwykle subtelna, nie narzuca się i sprawia, że możesz do swojego rękodzieła wprowadzić dowolną inną kolorystykę. Neutralne tło papierów pozwala bawić się dodatkami i wciąż na nowo odkrywać potencjał drzemiący w kolekcji. Sięgaj po ulubione dodatki kreatywne w odcieniach mięty, brzoskwini, fioletu czy bieli i zobacz, jak wiele masz możliwości z papierami NEXT TO ME LemonCraft!

Łącząc kolekcję z chłodnymi barwami, uzyskasz efekt świeżości i eterycznej lekkości. Jeśli sięgniesz po intensywne kolory, których nie ma w palecie NEXT TO ME, eleganckie papiery scrapbooking zyskają radosną energię i soczystość. Wszystko to sprawia, że cokolwiek chcesz stworzyć, jakikolwiek efekt chcesz uzyskać, NEXT TO ME LemonCraft będzie kolekcją, po którą warto sięgnąć! Kup papiery scrapbooking, które nie będą Ci zalegać na półce, zadbaj o miejsce w swojej pracowni i o niekończącą się wenę do kreatywnego tworzenia pięknych, papierowych prac!