Sentimental

Kolekcja papierów do scrapbookingu - Sentimental

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Aktywne filtry

Jasne papiery do scrapbookingu SENTIMENTAL – uniwersalne papiery scrapowe

Poszukujesz papierów do scrapbookingu, które będą w pełni uniwersalne? Chcesz wykorzystać kupione papiery scrapowe do wielu różnych projektów? Wybierz kolekcję SENTIMENTAL, pełną jaśniutkich, kremowych arkuszy z różanymi kompozycjami i bardzo delikatnymi wzorami na odwrocie. Neutralna kolorystyka i subtelne wzornictwo sprawiają, że kolekcja papierów do scrapbookingu SENTIMENTAL będzie idealnym tłem dla dowolnej pracy na dowolną okazję. W zależności od użytych dodatków, możesz nadać tej kolekcji pożądany charakter. Z SENTIMENTAL stworzysz prace ślubne, komunijne, dziecięce, urodzinowe. Papiery sprawdzą się w tradycyjnych kartkach ręcznie robionych, albumach scrapbooking, projektach z kategorii home decor. Słowem: wykonasz z ich pomocą, co tylko chcesz! Uniwersalne papiery scrapowe nie poddają się dynamicznym zmianom trendów, zawsze są na czasie i zawsze możesz z nich wykonać modny projekt handmade.

Jasne papiery scrapbooking w róże – elegancko, romantycznie, delikatnie

Jasne papiery do scrapbookingu SENTIMENTAL wzbogacone o delikatne, różane kompozycje, to papiery szalenie romantyczne i eleganckie zarazem. Jednocześnie jednak wzornictwo tych papierów scrapowych jest na tyle subtelne i uniwersalne, że nie zmusza Cię do wykonania romantycznych prac scrapbookingowych – możesz stworzyć, co tylko sobie wymarzysz! Jeśli poszukujesz idealnych papierów na zaproszenia ślubne, kartki okolicznościowe czy inne prace handmade, SENTIMENTAL z pewnością odpowie na Twoje potrzeby. To kolekcja papierów, którą niewątpliwie warto mieć w swoich zbiorach.

Ślubne papiery scrapbooking – SENTIMENTAL na wyjątkowe okazje

Prace ślubne scrapbooking wymagają niejednokrotnie bardzo delikatnej, jasnej oprawy. Ślubna klasyka to biel, krem, romantyczne kwiatowe kompozycje i delikatne koronki, a w kolekcji SENTIMENTAL LemonCraft znajdziesz wszystkie te elementy. Dzięki temu można uznać, że papiery scrapbooking SENTIMENTAL są wymarzoną kolekcją do tworzenia projektów o tematyce ślubnej. Z ich pomocą wykonasz wszystkie ślubne prace, od kartek ślubnych i zaproszeń na ślub, przez album na ślubne zdjęcia, aż po gustowne podziękowania dla gości weselnych i efektowne winietki na stół weselny.

Papiery do prac ślubnych i na chrzest – wycinanki tematyczne SENTIMENTAL

Tworzenie prac tematycznych na wyjątkowe okazje, takie jak ślub, chrzest święty czy pierwsza komunia święta, ułatwi bloczek połówkowy do kolekcji SENTIMENTAL, pełen wycinanek tematycznych, dopasowanych stylistyką i kolorystyką do kolekcji papierów. W bloczku znajdziesz arkusze z wycinankami scrapbooking w tematyce przyjęć okolicznościowych, a także wycinanki ułatwiające tworzenie wyjątkowych kompozycji na przeróżne okazje. Na odwrotach arkuszy z wycinankami znajdziesz wzory z linii basic, będące idealnym tłem dla Twoich pięknych projektów scrapbooking.

Dodatkowo do kolekcji SENTIMENTAL został zaprojektowany bloczek połówkowy FLOWERS 01. Znajdziesz w nim barwne kwiaty i motyle, idealne do wszelkich prac rękodzielniczych. Te wycinanki z papieru wspaniale urozmaicą papierowe rękodzieło, nie tylko to wykonane z jasnych papierów do scrapbookingu SENTIMENTAL. Bloczek FLOWERS 01 warto mieć wśród swoich scrapowych przydasi, ponieważ jest źródłem wielu fantastycznych elementów, przydatnych do budowania efektownych kompozycji.