Cozy Christmas

Papiery do scrapbookingu - kolekcja -  Cozy Christmas.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Aktywne filtry

Cozy Christmas LemonCraft – papier świąteczny scrapbooking

Potrzebne Ci papiery scrapbooking, dzięki którym wyczarujesz niepowtarzalne kartki świąteczne ręcznie robione, nastrojowe świąteczne albumy i dekoracje na Boże Narodzenie, które będą zachwycać swoją wyjątkowością? Koniecznie sięgnij po papier świąteczny scrapbooking LemonCraft! Przedstawiamy kolekcję COZY CHRISTMAS LemonCraft, łączącą w sobie najmodniejsze style aranżacji na Boże Narodzenie! Znajdziesz tu wyjątkowy, jedyny w swoim rodzaju miks przytulnego stylu rustykalnego z eleganckim stylem glamour. Weź COZY CHRISTMAS w swoje ręce i daj się przenieść w krainę świątecznej magii, przytulności i wyjątkowości!


Jak wygląda kolekcja LemonCraft Cozy Christmas

Jak wygląda papier świąteczny scrapbooking w dobrym stylu? Ma w sobie coś ciepłego i przytulnego, coś naturalnego i coś, co przyciąga spojrzenia. To wszystko odnajdziesz w arkuszach kolekcji COZY CHRISTMAS LemonCraft. Naturalne, rustykalne akcenty w postaci papierów imitujących drewno czy płótno pięknie komponują się ze świerkami i gałązkami wyglądającymi jak żywe. Wszystko to okraszone zostało odrobiną wytworności i niezwykłości w postaci delikatnych, złotych akcentów. Ciepły, lekko różowawy beż, jaśniutki krem, złoto i naturalna zieleń to barwy przewodnie kolekcji COZY CHRISTMAS.

Całe arkusze z kolekcji COZY CHRISTMAS to piękne, świąteczne obrazy, pełne tradycyjnych elementów kojarzonych z Bożym Narodzeniem. Są tu i gałązki świerkowe i okazałe choinki i uroczy dziadek do orzechów. Nie brakuje klasycznych bombek i zimowej chatki, przed którą wylegują się sarenki. Zwróć również uwagę na piękne detale, które dodają papierom świątecznym Lemoncraft wyjątkowego charakteru: złociste śnieżynki na brzegach złoto-beżowego arkusza, piękne obrazki świąteczne w okazałych złotych ramkach (umieszczone po wewnętrznej stronie okładki), misterne zawijaski, które świetnie podbijają kompozycje ze świerkowych gałązek i kwiatów… Możesz tworzyć swoje prace, wykorzystując całokształt kolekcji i jej klimat, lub skupić się na tych elementach, które podobają Ci się najbardziej. W kolekcji COZY CHRISTMAS każdy znajdzie papier świąteczny scrapbooking, z którego zechce stworzyć coś wyjątkowego!


Cozy Christmas Lemoncraft – jedna kolekcja, wiele możliwości

Każdy papier świąteczny scrapbooking z tego zestawu pozwoli Ci stworzyć tradycyjne kartki świąteczne ręcznie robione, rękodzieło w stylu rustykalnym i eko, ale też prace bardziej nowoczesne, glamour. COZY CHRISTMAS to ocean możliwości twórczych – przekonaj się o tym osobiście!

Możesz wykorzystać całą paletę barw zestawu COZY CHRISTMAS i przygotować prace bożonarodzeniowe w klasycznej, typowo świątecznej kolorystyce, możesz też pójść w stronę bardzo modnej obecnie beżowej przytulności i stworzyć pracę monochromatyczną.

Świąteczne wycinanki scrapbooking COZY CHRISTMAS

Niezaprzeczalnym pomocnikiem w wyczarowaniu odpowiedniego klimatu na Twoich świątecznych pracach handmade będzie bloczek połówkowy do kolekcji COZY CHRISTMAS LemonCraft, pełen wspaniałych wycinanek tematycznych. Znajdziesz w nim dodatki zarówno klasyczne, jak i te bardziej nowoczesne. Poinsecje w kilku odcieniach beżu, kremu i czerwieni pomogą Ci zbudować odpowiednio nastrojową kompozycję dekoracyjną, a strony z motywem Świętej Rodziny z pewnością ucieszą tych rękodzielników, którzy chcą wykonywać tradycyjne kartki świąteczne, o bardziej religijnym charakterze. W bloczku znajdziesz również stare drzwi, ceramiczne jelonki, listki ostrokrzewu, ośnieżone gałązki choinek, urocze pierniczki i wiele, wiele innych.

Jeśli nie zużyjesz wszystkich elementów do wycinania COZY CHRISTMAS, nie martw się! Bloczek nie musi leżeć bezczynnie do kolejnego Bożego Narodzenia. Na odwrocie każdej strony z wycinankami znajdziesz stonowane tła w różnych kolorach pasujących do kolekcji głównej. Dzięki temu możesz tworzyć rozmaite prace z delikatnym wzornictwem – nie tylko w okresie świąt!