Love of my life

Love of my life

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry

Ślubne papiery do scrapbookingu LOVE OF MY LIFE – miętowe papiery i modne wzornictwo!

Jeśli szukasz papierów do scrapbookingu, z których wykonasz piękne, modne i eleganckie ślubne prace handmade, to LOVE OF MY LIFE Lemoncraft jest dla Ciebie odpowiednią kolekcją. Choć połączenie barw w tych papierach jest dość nietypowe, z pewnością wnosi świeżość do ślubnej twórczości i pozwala trochę inaczej spojrzeć na pojęcie romantyzmu i delikatności.

LOVE OF MY LIFE to przepiękne połączenie dwóch kolorów, które od kilku lat jest jednym z najmodniejszych wśród dekoracji ślubnych: miętowego odcienia zieleni oraz ciepłej brzoskwini. Choć wydawać by się mogło, że miętowe papiery do scrapbookingu dadzą, w połączeniu z łososiowymi papierami, efekt krzykliwy i ciężki, to jednak LOVE OF MY LIFE to kolekcja papierów scrapowych pełna subtelności, romantyzmu i elegancji. Pięknie kontrastujące ze sobą barwy zostały uzupełnione o wzór koronki, damaski, urocze kropki i paseczki. Motyw młodej pary, wkomponowanej w kwiatową kompozycję sprawia, że kolekcja papierów do scrapbookingu LOVE OF MY LIFE staje się wymarzoną do wszelkich prac ślubnych, takich jak kartki na ślub, album na ślubne zdjęcia, księga gości, zaproszenia ślubne, a nawet podziękowania dla gości weselnych.

Papiery do scrapbookingu na różne okazje – uniwersalna kolekcja scrapbooking

Ślubne papiery do scrapbookingu LOVE OF MY LIFE to jednak zestaw scrapowy bardzo uniwersalny - obok arkuszy z grafikami jednoznacznie wskazującymi na tematykę ślubną, znajdziesz tu mnóstwo uniwersalnych papierów w modnej kolorystyce. Miętowe i brzoskwiniowe papiery scrapbooking świetnie wyglądają w duecie, ale możesz z nich także korzystać osobno, lub łącząc je z innymi kolekcjami papierów do scrapbookingu. Delikatne wzornictwo bardzo ułatwia możliwość wykorzystania papierów LOVE OF MY LIFE w dowolnych pracach: kartkach okolicznościowych na różne okazje, albumach scrapbooking, notesach handmade i innych. Te przepiękne, delikatne papiery do scrapbookingu w róże mają w sobie dużo koronek, desek, pasków i zawijasków. Stworzysz z nich kobiece prace pełne kwiatów i delikatności, męskie kartki handmade, a nawet – prace dziecięce. Miętowe papiery scrapowe z kolekcji LOVE OF MY LIFE to świetna propozycja do prac z okazji Chrztu Świętego czy Pierwszej Komunii Świętej. Świeże połączenie mięty i brzoskwini to bardzo kusząca propozycja, jeśli planujesz stworzyć album scrapbooking z wakacji, albo chcesz przygotować dziewczęcą pamiątkę 18 urodzin. Kolorowy, damski exploding box z łososiowych papierów z dodatkiem mięty również będzie się prezentować wspaniale! Jak widzisz, kolekcja LOVE OF MY LIFE to nie tylko papiery scrapbooking na ślub, lecz propozycja, dzięki której modne kolory w scrapbookingu wykorzystasz na wiele różnych sposobów.

LOVE OF MY LIFE – elementy do wycięcia idealnie pasujące do papierów!

Zdarza Ci się szybko wybrać piękne ślubne papiery do scrapbookingu, ale później masz problem z doborem pasujących dodatków? W kolekcji LOVE OF MY LIFE znajdziesz arkusze z elementami do wycięcia. Karty tematyczne z symbolami ślubnymi (obrączki, gołąbki, młoda para, tort weselny) możesz wykorzystać np. jako przekładki w ręcznie robionym albumie, albo uczynić z nich główny element kartki ślubnej. Motylki w różnych kolorach, rozmiarach i kształtach to z kolei piękne elementy dekoracyjne, które staną się wspaniałą kropką nad i w wielu Twoich projektach - z tej kolekcji i nie tylko!

Z czego składa się kolekcja papierów do scrapbookingu LemonCraft?

LOVE OF MY LIFE to kolekcja papierów do scrapbookingu, składająca się z:

- dużego zestawu głównego 30x30, w którym znajdziesz 6 dwustronnie drukowanych papierów i aż 12 różnych wzorów plus dodatkowy, 13 wzór na odwrocie okładki;
- małego zestawu papierów 15x15, w którym znajdziesz aż 24 dwustronnie drukowane arkusze;
- dużych papierów 30x30 dostępnych na sztuki;
- zestawu badzików – samoprzylepnych ozdób, świetnie dopasowanych do kolekcji motywami, stylem i kolorystyką.