Raspberry Garden


Kolekcja papierów do scrapbookingu - Raspberry Garden

Pokazuje 1 - 2 z 2 pozycji

Leśne papiery do scrapbookingu RASPBERRY GARDEN

Ile razy zdarzyło Ci się słyszeć, że ktoś potrzebuje kartkę ślubną, ale z motywem lasu, bo wesele odbędzie się na polance, pod gołym niebem…? A może ktoś chciał zamówić notes kulinarny handmade dla pani, która kocha robić przetwory? Albo album urodzinowy dla pana, którego największą pasją są wędrówki po leśnych ścieżkach…? Wbrew pozorom, prośby o prace scrapbooking z leśnymi motywami wcale nie należą do rzadkości. Jeśli więc poszukiwałaś odpowiednich papierów do tego typu projektów, właśnie je znalazłaś! Poznaj kolekcję RASPBERRY GARDEN, pełną pachnącego lasu, soczystych owoców i niesamowitego, tajemniczego klimatu dzikiego ogrodu.

Romantyczne i eleganckie papiery do scrapbookingu w leśnych klimatach

Motywy leśne w scrapbookingu cieszą się coraz większą popularnością. Nie rezygnuj jednak ze swojego zamiłowania do romantycznej i eleganckiej stylistyki! Teraz możesz połączyć nurt romantyczny z leśnym, korzystając z jednej kolekcji papierów LemonCraft! Papiery do scrapbookingu RASPBERRY GARDEN to połączenie subtelności, romantyzmu i leśnych klimatów w jedną, spójną całość. Potrzebne Ci papiery do scrapbookingu z motywem lasu? W RASPBERRY GARDEN znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz! W tej kolekcji papierów scrapowych liście paproci i maliny łączą się z kwiatami dzikiej róży i subtelną, naturalną kolorystyką. Jasne drewno, pastelowa zieleń i kropla różu to wymarzony zestaw kolorów do prac scrapbookingowych różnego rodzaju.

Papiery scrapbooking ślubne i kulinarne – teraz w jednej kolekcji!

Leśna kolekcja papierów do scrapbookingu RASPBERRY GARDEN jest niczym dziki, tajemniczy ogród. Znajdziesz tu zarówno wytchnienie wśród naturalnej, orzeźwiającej zieleni, jak i słodycz dojrzałych malin. Są także pełne romantyzmu, stare zegary i pachnące kwiaty dzikiej róży. RASPBERRY GARDEN to papiery do scrapbookingu idealne do projektów urodzinowych, imieninowych czy ślubnych. Stworzysz z nich upominek handmade dla kobiety, jak i pełną naturalnych elementów pracę dla mężczyzny. Papiery RASPBERRY GARDEN wykorzystasz w projektach romantycznych, rustykalnych, naturalnych, tradycyjnych i eko. Możesz uczynić z tej kolekcji papiery kulinarne i stworzyć z nich urocze, słodkie jak maliny, okładki przepiśników, albo apetyczne etykiety na przetwory własnej roboty. Możesz też skupić się na kwiatowych kompozycjach i jasnych tłach i potraktować RASPBERRY GARDEN jako papiery do prac ślubnych. Ta kolekcja jest tak uniwersalna, że tylko od Twojego pomysłu na nią zależy, do jakiego typu projektów scrapbooking będzie odpowiednia!

Modny home decor z kolekcją RASPBERRY GARDEN

Na pewno wiesz, że wciąż rosnącą popularnością cieszy się tworzenie przedmiotów z kategorii home decor. Scraperki prześcigają się w pomysłach na wyjątkowe udekorowanie domowego wnętrza. Nic dziwnego – wykorzystując swoją pasję możesz nie tylko w nietuzinkowy sposób przystroić swoje mieszanie, ale również stworzyć przepiękne prezenty dla bliskich Ci osób. A jeśli tworzysz scrapbooking na sprzedaż, produkty home decor mogą stać się Twoim hitem ofertowym! Jak jednak podejść do tematu, by Twoje rękodzieło pasowało do dowolnych wnętrz? Musisz wybrać uniwersalne papiery do scrapbookingu, takie, które będą wszechstronne, a jednocześnie zgodne z aktualnie obowiązującymi w aranżacji wnętrz trendami. Papiery do scrapbookingu RASPBERRY GARDEN LemonCraft nadają się do tego celu idealnie! Delikatna kolorystyka, ponadczasowe wzornictwo i – tak poszukiwane ostatnimi laty przez dekoratorów wnętrz – subtelne nawiązanie do świata natury: wszystko to sprawia, że przedmioty wykonane z RASPBERRY GARDEN będą się pięknie prezentować w aranżacji rustykalnej, klasycznej, nowoczesnej, a także we wnętrzach skandynawskich, romantycznych i eko.