Something Sweet

Kolekcja papierów do scrapbookingu - Something Sweet

Brak produktów w tej kategorii

Kulinarne papiery scrapbooking – idealne do przepiśników!

Marzą Ci się piękne, pastelowe papiery do scrapbookingu, dzięki którym z łatwością stworzysz urocze przepiśniki (czyli notesy kulinarne, ręcznie robione zeszyty z przepisami), scrapy o tematyce kulinarnej czy słodkie kartki okolicznościowe dla super babeczek? Kolekcja papierów scrapowych SOMETHING SWEET LemonCraft ułatwi Ci tworzenie tego typu prac z papieru! Piękne połączenie słodkiego, pastelowego różu z turkusowym, delikatnym odcieniem, a do tego urocze, słodkie muffinki, torty i pączki z dziurką. Czego chcieć więcej? Dzięki kolekcji SOMETHING SWEET jesteś w stanie stworzyć przepiękne rękodzieło kulinarne, ograniczając użycie innych przydasi do absolutnego minimum. Piękne, ciekawie skomponowane grafiki na papierach oraz arkusze z elementami do wycięcia sprawiają, że możesz zrezygnować z kupowania tekturek tematycznych czy kulinarnych digi stempli. W kolekcji znajdziesz też arkusz, z pomocą którego wykonasz przepiękną, dużą babeczkę. Możesz z niej stworzyć nietypową bazę kartki, albo potraktować ją jako samodzielną dekorację kuchni. Tylko od Ciebie zależy, jak udekorujesz swoją papierową muffinkę! Arkusz z babeczką to także świetny pomysł na zabawę z dziećmi. Jeśli zastanawiasz się, co robić z dziećmi, gdy pada deszcz, Lemoncraft podpowiada: wspólne wycinanie i dekorowanie papierowych kształtów to naprawdę super rozrywka dla całej rodziny!

Papiery do scrapbookingu z kotami – kolekcja kulinarna i nie tylko

SOMETHING SWEET to świetne papiery do scrapbookingu w tematyce kulinarnej. Niech Cię jednak nie zwiedzie typowo kuchenna odsłona tej kolekcji scrapbooking, ponieważ błękitno-różowe papiery scrapowe są bardzo uniwersalne. Stworzysz z nich nie tylko super przepiśniki handmade, ale i prace zupełnie niezwiązane z tematyką kulinarną. Wśród kompozycji dekoracyjnych na arkuszach znajdziesz pewną siebie, zaradną i pociągającą kobietę, a także słodkie kotki. Papiery do scrapbookingu z kotami są bardzo poszukiwane, zwłaszcza wśród osób, które muszą stworzyć kartkę dla miłośnika kotów. Babeczki i torty stanowią z kolei wspaniałe urozmaicenie kartek handmade urodzinowych i imieninowych, a nawet rękodzieła ślubnego. Z kolekcji SOMETHING SWEET wykonasz nie tylko kartki okolicznościowe, notesy kulinarne i albumy scrapbooking. Papiery scrapowe wchodzące w skład kolekcji to również wymarzony materiał do tworzenia dekoracji słodkiego stołu czy innych ozdób na przyjęcia okolicznościowe.

Pastelowa kolekcja papierów do scrapbooingu – dla dużych i małych

Dzięki swej pastelowej, słodkiej kolorystyce, papiery scrapowe SOMETHING SWEET są odpowiednie dla osób w każdym wieku. Czy wykonasz błękitno-różową kartkę dla kobiety w kwiecie wieku, czy rękodzieło dla małej dziewczynki – każda z Nich będzie zachwycona! Inwestuj w uniwersalne papiery do scrapbookingu, które możesz wykorzystać na wiele sposobów. Kolekcja SOMETHING SWEET LemonCraft z pewnością jest wszechstronna i przyda Ci się w różnych projektach w ciągu całego roku! Delikatne zdobienia na arkuszach – koronki, imitacje tłoczeń, subtelne paseczki – w połączeniu z ponadczasowym połączeniem barw sprawia, że te papiery do scrapbookingu nigdy nie wyjdą z mody. Stworzone z nich prace zawsze będą zachwycać i staną się przepiękną pamiątką na długie lata.

Jak wygląda kulinarna kolekcja papierów do scrapbookingu SOMETHING SWEET?

W skład kolekcji papierów do scrapbookingu SOMETHING SWEET wchodzą:

- bloczek dużych papierów 30x30 – 6 dwustronnie drukowanych arkuszy, czyli 12 unikatowych wzorów;
- bloczek małych papierów 15x15 – 24 dwustronnie drukowane arkusze;
- duże arkusze dwustronnych papierów scrapowych 30x30 sprzedawane na sztuki;
- zestaw 4 samoprzylepnych badzików – buttonów, idealnych do udekorowania Twoich kartek, albumów i notesów scrapbooking.