Girl's Little World

Kolekcja papierów do scrapbookingu Girl's Little World

Brak produktów w tej kategorii

GIRL’S LITTLE WORLD – dziewczęce papiery do scrapbookingu

Znasz kolekcję papierów do scrapbookingu LemonCraft GIRL’S LITTLE WORLD? Jeśli nie, koniecznie musisz ją poznać! Te przepiękne, niebiesko-różowe papiery scrapowe są idealne do tworzenia wszelkiego rodzaju prac dla małych i większych dziewczynek. Urocze desenie: małe serduszka, kratka, groszki tworzą wymarzone tła do dziecięcych projektów scrapbooking, a przepiękne grafiki z dziewczynkami, króliczkami, wiatraczkami i latawcami sprawią, że Twoje dziewczęce kartki, albumy scrapbooking, ramki na zdjęcia i notesy handmade będą zachwycać nieodpartym urokiem. Pastelowa kolorystyka i dodatek sporej ilości różowych kwiatów wiśni sprawiają, że z kolekcji GIRL’S LITTLE WORLD z powodzeniem stworzysz prace również dla starszych dziewcząt i dorosłych kobiet. Jeśli tylko obdarowywana Twoim rękodziełem kobieta lubi odcienie błękitu i różu oraz delikatność połączoną z odrobiną słodyczy, GIRL’S LITTLE WORLD LemonCraft będzie właściwym wyborem!

Kolekcja papierów GIRL’S LITTLE WORLD – idealna do albumów dla dziewczynek!

Scraperki z całego świata pokochały papiery GIRL’S LITTLE WORLD za ich nieodparty urok i dziewczęcą delikatność. Ta kolekcja scrapbooking została zaprojektowana w taki sposób, byś mogła z łatwością stworzyć piękny i efektowny album dla dziewczynki. Nie musisz mieć wielu dodatków dekoracyjnych, by wykonać niesamowity album handmade dla dziecka! Wzory na papierach, grafiki, elementy do wycinania – w tej kolekcji wszystko pasuje do siebie idealnie i pozwala stworzyć wspaniałą pamiątkę ręcznie robioną. Dziewczęce papiery GIRL’S LITTLE WORLD są idealne zarówno do oklejania kart albumu, jak i do tworzenia dekoracyjnych kieszonek, przekładek, a także – ozdobnych kompozycji tematycznych. Spróbuj sama – zdziwisz się, jak łatwa i przyjemna może być praca nad albumem scrapbooking!

Papiery do scrapbookingu Lemoncraft – twórz wyjątkowy home decor!

Małe dziewczynki uwielbiają kolor różowy! Kochają też słodkie króliczki, kwiaty i kolorowe ozdoby. Właśnie dlatego zestaw papierów do scrapbookingu GIRL’S LITTLE WORLD jest idealny do tworzenia dekoracji dziewczęcego pokoju. Dziecięca metryczka handmade, szkatułka na ozdoby do włosów, czy ramka z ulubionym zdjęciem – z tych papierów szybko wyczarujesz dowolną ozdobę do pokoju małej królewny! To świetny sposób na oderwanie się od twórczej monotonii – jeśli na co dzień wykonujesz głównie kartki okolicznościowe – oraz tani sposób na odświeżenie dziecięcego pokoju. Home decor handmade to także super pomysł na prezent – na roczek, chrzciny, z okazji narodzin, a także na dowolne urodziny małej i większej dziewczynki.

GIRL’S LITTLE WORLD – twórz kartki okolicznościowe dla małych dziewczynek i nie tylko

Zestawy dziecięcych papierów do scrapbookingu dedykowane są zwykle do prac dla najmłodszych. W takich kolekcjach scrapbooking znajdziesz urocze, pulchne bobaski, niemowlęce atrybuty, jak wózek czy kołyska oraz mnóstwo delikatnych papierów w pastelowych kolorach, z subtelnymi, nieco eleganckimi wzorami. To idealne papiery do scrapbookingu na chrzest oraz do prac z okazji narodzin i pierwszych urodzin. Problem pojawia się w chwili, gdy masz stworzyć kartkę dla kilkuletniej dziewczynki: za dużej, by w pracy używać bobasów, a jednocześnie trochę za małej na „poważne” papiery pełne elegancji… W takich chwilach GIRL’S LITTLE WORLD od Lemoncraft to kolekcja, która wyratuje Cię z opresji. Kolorystyka i wzornictwo kolekcji są dopasowane do różnych grup wiekowych. Te papiery scrapowe pomogą Ci stworzyć słodkie kartki dla 5-letnich dziewczynek oraz pełne marzycielskiej atmosfery prace scrapbooking dla 12-latek. Odpowiednio dobrane i skomponowane arkusze pozwolą Ci także wykonać kartkę okolicznościową dla dorosłej kobiety. GIRL’S LITTLE WORLD to po prostu papiery do scrapbookingu, które warto mieć w swoich zbiorach.

Co zrobisz z kolekcji GIRL’S LITTE WORLD Lemoncraft?

Wiesz już, że papiery scrapowe GIRL’S LITTLE WORLD są świetne do tworzenia dziecięcych albumów, kartek okolicznościowych i dekoracji do dziewczęcego pokoju. Ale to nie wszystko! Z tych papierów możesz wyczarować również przepiękne, ręcznie robione pamiętniki dla dziewczynek, notesy na zapiski, magnesy na lodówkę czy ramki dla dziadków. Z pomocą GIRL’S LITTLE WORLD stworzysz także wyjątkowe dekoracje DIY na urodziny, jak rozetki na słomki do napojów, toppery do muffinek, winietki na stół, podziękowania dla gości czy dekoracyjny banner urodzinowy z ręcznie dekorowanych proporczyków. Jak widzisz – dziewczęce papiery do scrapbookingu LemonCraft mają mnóstwo zastosowań, a praca z nimi przebiega szybko i przyjemnie, za każdym razem dając zachwycające efekty. Spróbuj i Ty!