Delicious

Kolekcja papierów do scrapbookingu - Delicious

Brak produktów w tej kategorii

DELICIOUS – papiery do scrapbookingu, z których zrobisz kartki walentynkowe i przepiśniki

Potrzebne Ci kulinarne papiery do scrapbookingu, a może przydadzą Ci się miłosne papiery do scrapbookingu, z których stworzysz piękne kartki walentynkowe i inne projekty pełne ciepłych uczuć? Zestaw papierów DELICIOUS Lemoncraft to kolekcja, która będzie idealna zarówno do przepiśników, jak i do kartek miłosnych. Te uniwersalne papiery scrapowe to połączenie klimatów retro z nutą rustykalną. Znajdziesz tu zarówno papier imitujący drewno w naturalnym wybarwieniu, jak i czerwoną oraz zieloną kratę, trochę bawełnianej koronki, surowe płótno, jest też czarny papier do scrapbookingu w białe motywy roślinne - arkusz, który świetnie podkreśli wyrazisty charakter Twojej pracy. Wszystko to zostało w kolekcji DELICIOUS okraszone pięknymi grafikami, w kompozycji których odnajdziesz serduszka, czerwone imbryczki w białe grochy, ponętną panią domu i mnóstwo smakołyków - także tych wytrawnych (jak papryka, sery, oliwa). Kolekcja kulinarnych papierów do scrapbookingu DELICIOUS pozwoli Ci wyrazić miłość do gotowania, do jedzenia, a nawet tę zupełnie nie powiązaną z kuchnią. Kartki urodzinowe, imieninowe, czy kartki dla mężczyzn również bez trudu wykonasz z tych papierów scrapbooking.

Zastanawiasz się, jakie papiery do zielnika wybrać, z czego zrobić przepiśnik, albo która kolekcja do kartek walentynkowych będzie odpowiednia? DELICIOUS to właściwy wybór!

Papiery do scrapbooingu w wyrazistych kolorach

Jeśli lubisz tworzyć rękodzieło w wyrazistych, nasyconych barwach, kolekcja DELICIOUS jest właśnie dla Ciebie! Te papiery do scrapbookingu to świetna alternatywa dla wszechobecnych pastelowych kolorów i subtelnego wzornictwa. Tutaj wszystko jest intensywne, wyraziste, ale i wysmakowane. Piękna paleta barw pozwala wykorzystać kolekcję DELICIOUS na wiele różnych sposobów, możesz z niej tworzyć projekty scrapbooking na rozmaite okazje. Brąz, beż, czerwień, zieleń i czerń to kolory, które znajdziesz w tej kolekcji papierów kulinarnych. DELICIOUS to papiery pełne ciepła, kojarzącego się z przytulnością domowej kuchni, a także barwy związane z tradycją, przyrodą i rustykalną stylistyką.

Kolekcja DELICIOUS – zaprojektowana tak, by w pełni wykorzystać jej potencjał!

Duże arkusze papierów scrapbooking 30x30 to często decyzja, którą część wzoru "poświęcić" podczas przycinania tła do kartki okolicznościowej czy karty albumu scrapbooking. W LemonCraft papiery projektujemy w taki sposób, by każdy arkusz można było efektywnie wykorzystać, tworząc jak najmniej ścinków i odpadów. Kompozycje graficzne w papierach DELICIOUS są tak rozmieszczone, że bez zbędnego kombinowania, szybko i łatwo przytniesz arkusz do wymiaru albumu, pudełka czy kartki w popularnym rozmiarze, nie tracąc nic z piękna kompozycji zdobiącej papier. Tworzenie kartek, albumów, ramek, przepiśników i exploding boxów nigdy jeszcze nie było aż tak proste! Dodatkowo, dwa arkusze z kolekcji głównej DELICIOUS posiadają tematyczne elementy do wycinania. Znajdziesz tam produkty spożywcze, drewniane deseczki, naczynia i przyrządy kuchenne, dzięki którym stworzysz piękne, warstwowe kompozycje, idealne do przepiśników, menu restauracji, ozdobnych szyldów kuchennych czy zaproszeń na kolację. Korzystając z elementów do wycinania dostępnych w kolekcji, zyskujesz pewność, że poszczególne części kompozycji będą idealnie dopasowane do papierów pod względem stylu i kolorystyki.

Papiery do scrapbookingu LemonCraft - najwyższa jakość w rozsądnej cenie!

Papiery do scrapbookingu LemonCraft to produkt najwyższej jakości, stworzony z dbałością o każdy szczegół. Nasze papiery są bezkwasowe i bezdrzewne, co oznacza, że zachowają swą pierwotną kolorystykę. Nie będą blaknąć, płowieć, ani odbarwiać zdjęć użytych w projektach scrapbooking. Świetnie współpracują z mediami, nożyczkami, gilotynami, wykrojnikami do maszynek. Możesz z nich tworzyć, nie obawiając się o stan papieru po skończonej pracy.

W skład kolekcji papierów scrapowych DELICIOUS wchodzą:
- kolekcja główna, składająca się z sześciu dwustronnie drukowanych arkuszy 30x30 cm, czyli 12 unikatowych wzorów plus dodatkowy, gratisowy wzór na odwrocie okładki;
- duże papiery 30x30 z kolekcji głównej, dostępne na sztuki;
- mały zestaw papierów scrapbooking 15x15 cm, idealny do tworzenia kartek okolicznościowych oraz pudełek i mniejszych form scrapbooking;
- zestaw czterech badzików (buttonów), świetnie uzupełniających kompozycje prac i idealnie dopasowanych do kolekcji DELICIOUS pod względem motywów, stylu i kolorystyki.