Elegance

Kolekcja papierów do scrapbookingu - Elegance

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Aktywne filtry

ELEGANCE - delikatne papiery do scrapbookingu w róże

Jeśli poszukujesz papierów do scrapbookingu, które zachwycą swą delikatnością, elegancją i ponadczasowością, to kolekcja papierów scrapowych ELEGANCE jest propozycją dla Ciebie! Papiery do scrapbookingu w róże nigdy nie wyjdą z mody, ponieważ stanowią klasykę gatunku! Zestaw pięknych, jasnych papierów udekorowanych delikatnymi różanymi kompozycjami to wymarzony materiał do papierowych pamiątek o romantycznym charakterze. Róże w jasnych barwach stanowią uniwersalny motyw, który świetnie sprawdzi się w rozmaitych pracach na różne okazje. Z kolekcji papierów do scrapbookingu ELEGANCE bez trudu stworzysz zachwycające lekkością i pełne uroku projekty komunijne, pamiątki chrztu świętego, rękodzieło ślubne. Kolekcja ta sprawdzi się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest elegancja połączona z romantyczną atmosferą.

Eleganckie kartki ślubne z jasnych papierów do scrapbookingu

W ślubnych pracach scrapbooking najlepiej sprawdza się jasna kolorystyka oraz romantyczne i zarazem eleganckie wzornictwo. Właśnie dlatego papiery do scrapbookingu ELEGANCE LemonCraft są wprost wymarzone do tworzenia klasycznych kartek ślubnych, albumów na ślubne zdjęcia, ramek ze zdjęciami z tego wyjątkowego dnia. Jasne papiery w róże świetnie podkreślą atmosferę zdjęć, a ślubne kartki stworzone z ich użyciem będą odpowiednie zarówno na klasyczny ślub, jak i na nowoczesną uroczystość w klimatach glamour, a nawet boho. Jeśli więc potrzebne Ci są ślubne papiery do scrapbookingu, koniecznie zaopatrz się w kolekcję ELEGANCE od LemonCraft – zyskasz nie tylko wyjątkową oprawę prac ślubnych, ale i papiery, które wykorzystasz na wiele różnych sposobów, przez cały rok!

Kolekcja papierów ELEGANCE – dla dziewcząt i kobiet w każdym wieku

Osobne kolekcje papierów do prac dla dojrzałych kobiet, osobne do prac dla nastolatek, jeszcze inne do projektów scrapbooking dedykowanych małym dziewczynkom… Na pewno znasz problem z ograniczonym miejscem do przechowywania papierów do scrapbookingu. Teraz możesz ten problem w dużym stopniu wyeliminować – kolekcja ELEGANCE została zaprojektowana w taki sposób, że stworzysz z niej piękne prace dla kobiet w każdym wieku: od małych dziewczynek marzących o tym, by zostać baletnicą, przez romantycznie usposobione nastolatki, aż po dojrzałe kobiety, doceniające klasykę i kobiecą subtelność. Jeśli zastanawiasz się, jak przechowywać papiery do scrapbookingu, by bez trudu pomieścić wszystkie swoje zbiory, odpowiedź jest prosta: trzeba kupować papiery do scrapbookingu w uniwersalnych wzorach i kolorach, które będziesz zużywać na bieżąco oraz postawić na takie kolekcje scrapbooking, by żadna sytuacja Cię nie zaskoczyła! Z papierami ELEGANCE od LemonCraft będziesz przygotowana niemal na każdy projekt, jaki przyjdzie Ci wykonać.

Papiery do scrapbookingu ELEGANCE – wszystko, czego potrzebujesz, by tworzyć!

W skład kolekcji scrapbooking ELEGANCE wchodzą zestawy papierów w postaci bloczków oraz arkusze sprzedawane na sztuki.

Główna kolekcja to 6 dwustronnych arkuszy o wymiarach 30x30 cm. Papiery ELEGANCE to połączenie zachwycających, kwiatowych kompozycji oraz jasnych papierów w delikatne, subtelne wzory. Ukwiecone strony arkuszy świetnie nadają się do kompozycji kartek, tworzenia dekoracyjnych stron w albumach scrapbooking czy przygotowywania layoutów z bogatą kompozycją, natomiast jasne arkusze scrapbooking w bardzo delikatne wzory to doskonały wybór na zaproszenia ślubne, kartki komunijne, pamiątki Chrztu Świętego oraz jako spokojne, stonowane tło do wieloelementowych kompozycji. Kolekcję główną możesz zakupić w zestawie – zyskując dodatkowy, gratisowy wzór na odwrocie okładki, lub na sztuki – nabywając tyle arkuszy z danego wzoru, ile potrzebujesz!

W kolekcji dostępny jest także mały bloczek papierów 15x15 cm, który jest idealnym rozwiązaniem, jeśli tworzysz sporo kartek oraz pudełka na kartki. Dwustronnie drukowane arkusze z zestawu głównego występują tutaj w wersji pomniejszonej, mały pad papierów scrapbooing ELEGANCE zawiera aż 24 arkusze.

Bloczek elementów do wycinania ELEGANCE pomoże Ci przemienić uniwersalne, klasyczne papiery do scrapbookingu w kolekcję dostosowaną do Twoich aktualnych potrzeb! Jeśli potrzebne Ci papiery z motywem baletu, piękne rustykalne papiery z okiennicami, kwiaty do wycinania i tworzenia przestrzennej kompozycji, napisy okolicznościowe – wszystko to znajdziesz wśród wycinanek LemonCraft do kolekcji! Arkusze są drukowane dwustronnie: z jednej strony znajdziesz świetnie elementy do wycinania, jak bukiety kwiatów, motyle, baletnice, baletki, ramki i listki; z drugiej – delikatne, pastelowe tła w bardzo subtelne wzory. Każdy arkusz występuje w bloczku 3 razy, nie musisz więc mieć dylematów, której strony arkusza użyć.

Bloczek LEAVES 05 to nasz bloczek listkowy – idealny do tworzenia liści, listków i listeczków z papieru. Arkusze w różnych odcieniach naturalnej zieleni pięknie skomponują się z kolekcją ELEGANCE, ale nie tylko: uniwersalne, zielone listki będą doskonałym uzupełnieniem kompozycji kwiatowych we wszelkich projektach scrapbooking. Arkusze mają basicowe, niemal jednolite tło z jednej strony oraz delikatny wzorek z drugiej strony. Dodatkowo w zestawie znajdziesz arkusze z listkami do wycięcia. W sumie bloczek LEAVES 05 posiada aż 24 dwustronnie drukowane arkusze plus dodatkowy, gratisowy wzór na odwrocie okładki.