This Christmas


Kolekcja papierów do scrapbookingu - This Christmas

THIS CHRISTMAS – wyjątkowe świąteczne papiery do scrapbookingu

Okres Bożego Narodzenia to niezwykle gorący czas w twórczości każdego rękodzielnika. W scrapbookingu i cardmakingu czas poprzedzający święta wypełniony jest tworzeniem świątecznych kartek handmade, grudniowników, czyli pamiętników z okresu przygotowań do świąt oraz dekoracji świątecznych do domu. Piękne świąteczne papiery do scrapbookingu znacznie ułatwiają uzyskanie odpowiedniego klimatu prac i sprawiają, że przygotowania do Bożego Narodzenia są jeszcze przyjemniejsze! Poznaj niezwykle nastrojowe, ciepłe, piękne i ponadczasowe świąteczne papiery do scrapbookingu LemonCraft z kolekcji THIS CHRISTMAS. Wśród arkuszy z kolekcji znajdziesz zarówno tradycyjne wzornictwo, jak krata czy deski, jak również oryginalne kompozycje łączące w sobie świerkowe gałązki, bożonarodzeniowe ozdoby i leśne zwierzęta. Urocze wiewiórki, lukrowane pierniczki, bombki w stylu retro i świerkowe gałązki pozwolą Ci w prosty sposób wyczarować atmosferę świąt na Twoich pracach scrapbooking oraz sprawią, że Twoje rękodzieło będzie się wyróżniać spośród prac innych twórców.

Rustykalne świąteczne papiery scrapbooking – THIS CHRISTMAS LemonCraft

Choć moda nieustannie się zmienia i trendy w scrapbookingu również tym zmianom podlegają, wśród papierów do scrapbookingu LemonCraft znajdziesz wiele kolekcji opierających się przemijalności trendów. Ponadczasowa i uniwersalna kolekcja świątecznych papierów scrapbooking THIS CHRISTMAS z jednej strony w pełni odpowiada na aktualne trendy świąteczne, z drugiej – nigdy nie wyjdzie z mody, ponieważ opiera się na klasycznych, tradycyjnych wyborach. Tradycyjna bożonarodzeniowa kolorystyka i uniwersalne wzornictwo sprawiają, że nawet, jeśli po sezonie świątecznym zostaną Ci jeszcze jakieś arkusze THIS CHRISTMAS, z powodzeniem wykorzystasz je za rok. Z kolei rustykalna nuta zawarta w tej kolekcji papierów sprawia, iż z ich pomocą możesz stworzyć przepiękne kartki świąteczne handmade oraz dekoracje na Boże Narodzenie w pełni odpowiadające najgorętszym trendom!

Rękodzieło na Boże Narodzenie w tradycyjnej kolorystyce świąt

Zastanawiasz się, w jakich kolorach tworzyć prace świąteczne? Zdecydowanie tradycyjna kolorystyka jest najbezpieczniejszym wyborem! Bez względu na to, czy tworzysz rękodzieło na sprzedaż i pragniesz utrafić w gust potencjalnego klienta, czy też przygotowujesz prezenty świąteczne handmade dla swoich bliskich, wybór ponadczasowego połączenia zieleni, czerwieni i odrobiny ciepłego beżu będzie wyborem doskonałym! Świąteczne rękodzieło w tych barwach nigdy się nie zdezaktualizuje, zawsze będzie w modzie i nieustannie kojarzy się wszystkim z ciepłą, przytulną atmosferą świąt, rodzinną życzliwością, bożonarodzeniową magią. Choć modne kolory na Boże Narodzenie każdego roku prezentują się nieco inaczej, tradycja zawsze będzie mieć swoich zwolenników i warto o tym pamiętać, wykonując kartki handmade na święta.

Stwórz piękne kartki świąteczne i świąteczne dekoracje z kolekcją THIS CHRISTMAS

Kolekcja świątecznych papierów do scrapbookingu THIS CHRSTMAS od LemonCraft jest doskonała do tworzenia papierowego rękodzieła wszelkiego rodzaju. Dekoracyjne kompozycje zostały rozplanowane na arkuszach w taki sposób, abyś mogła w pełni wykorzystać potencjał papierów, bez względu na to, jakie prace i w jakich formatach tworzysz. Z papierami THIS CHRISTMAS szybko i łatwo stworzysz piękne kartki DL, kwadratowe oraz prostokątne, wspaniałe pudełka na kartki, nastrojowe exploding boxy świątecznne, cudowne ozdoby choinkowe handmade, wspaniałe wianki świąteczne, opakowania na prezenty pod choinkę, niesamowite grudniowniki, przepiśniki świąteczne i wszystkie inne prace scrapbooking, które zechcesz wykonać w klimacie bożonarodzeniowym.

Świąteczny wianek z papieru w kolekcji THIS CHRISTMAS – stwórz własną dekorację!

Kolekcja papierów do scrapbookingu na Boże Narodzenie THIS CHRISTMAS to nie tylko przepiękne arkusze do tworzenia kartek świątecznych i innych popularnych projektów scrapbooking. Wśród arkuszy kolekcji znajdziesz bowiem arkusz szczególny, który pozwoli Ci szybko wyczarować niezwykle modny, efektowny świąteczny wianek z papieru! Na odwrocie arkusza nr 04 znajdziesz piękny świąteczny wianek oraz mnóstwo elementów do wycinania, którymi możesz ten wianek udekorować. Rozmiar wianka pozwala na wykorzystanie go zarówno do ozdobienia świątecznego albumu handmade, jak i potraktowanie go jako samodzielną ozdobę bożonarodzeniową. Ten wianek to także świetny sposób na zajęcie czymś dzieci podczas świątecznych przygotowań. Spędźcie czas razem i stwórzcie wspólnie wyjątkową świąteczną dekorację do Waszego domu, albo pozwól swoim pociechom na samodzielną pracę twórczą!

Uzupełnij świąteczną kolekcję bloczkiem bazowym z motywem drewna i nut!

Do kolekcji THIS CHRISTMAS został stworzony bloczek kreatywny z arkuszami bazowymi WOOD PATTERNS 04. W tym zestawie znajdziesz arkusze w formacie A4, które z jednej strony mają wzór imitujący drewno, a z drugiej – nuty. To świetne arkusze bazowe scrapbooking, nie tylko do prac świątecznych, ale i do wszelkiego innego papierowego rękodzieła! Drewniane papiery scrapbooking w różnych odcieniach pozwolą świetnie podbić kolorystykę papierów głównych z zestawu THIS CHRISTMAS, a papier w nuty przywoła skojarzenie z pięknymi, świątecznymi kolędami. Zarówno jeden, jak i drugi wzór sprawdzą się jednak w projektach ślubnych, urodzinowych czy imieninowych, więc jeśli zakupisz bloczek WOOD PATTERNS 04, zyskasz doskonały zestaw papierów scrapbooking do swojego rękodzieła, na cały rok!

Najczęściej kupowane