Serenity


Kolekcja papierów do scrapbookingu - Serenity

Elegancka i uniwersalna kolekcja błękitnych papierów do scrapbookingu SERENITY

Marzą Ci się piękne i jasne papiery do scrapbookingu, których uniwersalna kolorystyka i elegancka stylistyka będą pasować do wszelkich prac, na różne okazje i dla różnych osób? Kolekcja SERENITY to wyjątkowe papiery do scrapbookingu, zaprojektowane po to, by dać narzędzie pracy każdej osobie zainteresowanej scrapbookingiem. Niezależnie od tego, czy tworzysz ręcznie robione kartki na zamówienie, czy scrapbooking i tworzenie albumów na zdjęcia to Twoja pasja, arkusze wchodzące w skład tej kolekcji na pewno spełnią Twoje oczekiwania!

Błękitne papiery do scrapbookingu oraz białe papiery scrapowe to idealne zestawienie dla wielu różnych tematów. Papiery SERENITY LemonCraft to kolekcja, która świetnie sprawdzi się w pracach ślubnych, komunijnych, na chrzest, ale także w projektach urodzinowych, imieninowych i innych. Delikatne wzornictwo z jednej strony i przepiękne graficzne scenki z damami na koniach, kwiatowymi kompozycjami i latającymi balonami – przekonaj się, jak uniwersalne i intrygujące zarazem są papiery scrapowe z kolekcji SERENITY!

Różnorodność rozmiarów i wzorów w kolekcji papierów SERENITY

Papier w tłoczony wzór, papier w damaski, papier w deski, a może papier z kwiatami? W kolekcji SERENITY od LemonCraft znajdziesz to wszystko i jeszcze więcej! Bez względu na to, czy pragniesz wykonać scrap, exploding box, kartkę okolicznościową czy album handmade na zdjęcia, rozmiar papierów, grafik i kompozycji na arkuszach za każdym razem okaże się idealny! W skład kolekcji SERENITY wchodzą:

- duży zestaw papierów 30x30 cm,

- bloczek kreatywny A4,

- bloczek albumowy A4,

- mały zestaw papierów 15x15 cm,

- zestaw badzików.

Duże papiery do scrapbookingu wchodzące w skład kolekcji SERENITY możesz nabyć w zestawie lub na sztuki, natomiast wszystkie pozostałe formaty papierów scrapowych sprzedawane są wyłącznie w zestawach.

Dwustronne papiery do scrapbookingu ułatwią Ci tworzenie!

Dwustronne papiery do scrapbookingu SERENITY ułatwią Ci pracę nad wieloma projektami! Kopertówka lub kartka z wywiniętymi dekoracyjnie brzegami będą teraz zdecydowanie łatwiejsze do wykonania, a efekt końcowy zachwyci każdego. Przyjazna gramatura papieru sprawia, że arkusze nie wyginają się w kontakcie z mediami, dobrze się z nimi pracuje podczas korzystania z nożyczek, trymerów, gilotyny, czy wykrojników i maszynek do wycinania. 

Najczęściej kupowane